Jacek Kołumbajew

head coach

Trener światowej federacji BWF Level 1. Reprezentant Polski w latach 2007-2014. Brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski oraz wielokrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, w kategoriach juniorskich dwukrotny zdobywca złotych medali w grze mieszanej. Przez lata przygody z badmintonem zbierał doświadczenie z najlepszymi trenerami w Polsce oraz za granicą. W swoich treningach zwraca uwagę za równo na prawidłową technikę uderzeń jak i poruszania się po korcie, nie zapominając przy tym o dobrej zabawie.

Aneta Niklas-Kołumbajew

head coach

Licencjonowana instruktorka badmintona PZBad. Wicemistrzyni Polski w grze podwójnej w kat. Młodzieżowiec, brązowa medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski oraz czterokrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski w kat. Junior, Młodzieżowiec. Była reprezentantka Polski w kat. junior. Wychowanka klubu UKS "Dwójka" Bytów. Dodatkowo Aneta jest certyfikowanym trenerem personalnym. Pracując jako trenerka realizuje swoją pasję przekazując swoją wiedzę i umiejętności dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Weronika Niklas

trener

Licencjonowana instruktorka badmintona. Weronika to była zawodniczka z sukcesami, ma na swoim koncie medal juniorskich Mistrzostw Polski, była członkini juniorskiej Kadry Polski. Wychowanka klubu UKS "Dwójka" Bytów. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi. Najbardziej Weronikę do pracy trenera motywuje widok, kiedy dzieci z radością przychodzą do niej na trening i robią coraz większe postępy.

Mateusz Szpak

fizjoterapeuta

Mateusz jest magistrem fizjoterapii (AWF Warszawa). Skończył podyplomowo psychosomatykę i somatopsychologię. Obecnie jest także studentem psychologii. Mateusz jako fizjoterapeuta przyjmuje w prywatnych gabinetach od ponad 6 lat, od czerwca 2020 roku prowadzi swój gabinet na warszawskim Powiślu. Był fizjoterapeutą Kadry Polskiej Judo, drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Dukes, pierwszej drużyny piłki nożnej Polonii Warszawa. Obecnie współpracuje z klubem piłkarskim KS Delta Warszawa oraz z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles. Aby umówić się na wizytę do Mateusza kliknij w zakładkę.

Czytaj więcej